DISCOVERY

Велосипед Discovery

Велосипед Discovery є надійними та водночас бюджетними транспортними засобами. Підходить для акуратної прогулянки міською місцевістю. Підбираючи транспорт, подивіться на потужність та вид їзди. Є такі типи водіння: екстремальний, спортивний, швидкий чи стабільний. Дискавері велосипед призначений для нерізкої спокійної їзди в межах міста. Якщо ви бажаєте щось серйозне, то наш магазин пропонує купити велосипед discovery на свій вибір. Наш спеціаліст може швидко і грамотно вибрати потрібний велосипед discovery виробник, який відповідає вашим потребам. Наприклад, виявиться досить травмонебезпечною вибирати модель для екстремальної їзди. Грамотно вибраний транспорт може допомогти уникати передчасної поломки та додаткової витрати на ремонтні роботи.

Купити новий велосипед Discovery (Діскавері) в інтернет-магазині Velobuy

Купити велосипед Дискавері можна було 5 років тому в Україні під час ще однієї щорічної виставки велотранспортів. Марка пропонує продукцію за відмінними розцінками, молодіжним оформленням та високою якістю збірок. Незважаючи на нещодавнє виникнення в магазинах України, марка вже змогла завоювати визнання велосипедистів. Веломагазин «Velobuy» включає досить популярні моделі. Зателефонувавши в наш магазин, можна отримати докладні описи будь-якого велосипеда та робити остаточне рішення. До відмінних рис відносяться:

  1. Марка Дискавері змогла завоювати лише бюджетною областю, тому в їхньому портфелі велосипеди не дорожчі за 200$.
  2. Кольорові варіанти. Можна підібрати від яскравого до лаконічного. Прикрашають вашу поїздку в гірські місцевості, університети або на роботу.
  3. Асортиментний ряд. Можна підібрати свій велосипед дискавері відгуки з численних пропонованих моделей. Марка найкраща для першого придбання, тому що новачкам легко вибрати транспорт під власні потреби.

Основні критерії, за якими вибирають велосипеди Discovery?

Велосипеди цієї марки відрізняються низькою ціною. Ми спробували створити нову серію для осіб, які намагаються знайти максимально просту, проте абсолютно багатофункціональну комплектацію. Discovery є доступними, надійними, чудово підходять і для повсякденних використань, і для рідкісної велопрогулянки моделями. Така покупка на довгі роки, при цьому вона не є витратною.

Велосипед discovery 29 PRESTIGE є чудовим вибором для прекрасних дам. Жіноче оформлення, невелика вага, 6 ск. трансмісія, якісні гальма V-brake та великі шини гарантують відмінну керованість, можна просто відрегулювати потужність та отримати позитивні емоції від поїздки, як по твердому покриттю, так і бездоріжжям.

Велосипед discovery trek 26 та інші моделі цієї серії є підлітковими гірськими моделями для тінейджера, зріст якого не більше 190 см. Є іди з дисковими та ободними гальмівними системами. У будь-якій моделі використовується перемикач Sypo. Велосипед дискавері трек можна підібрати з кількох кольорів.

Discovery FLINT відносяться до гірських моделей, призначені для підлітка, зростання якого будинок 160 см. Є модифікації з дисковим або обіднім гальмом. На велосипеді є 18-швидкісна трансмісійна система з перемикачем Sypo. Discovery FLINT чудово їде себе на асфальтовій дорозі та бездоріжжі.

Discovery PASSION є лінійкою, де пропонуються міські моделі для жінок. Рама у велосипедах ригідна, а висота близько 16 дюймів. PASSION має 18 швидкісної трансмісії та ободні гальма. Велосипеди чудово підходять для спортивних дівчат, які люблять велопрогулянки.

Discovery KELLY є найдешевший велосипед марки Discovery. На вигляд це гірські моделі з амортизаційними вилками. Ця техніка підходить для дівчат і жінок, зростання яких не більше 160 см. Вони мають привабливий дизайн.

Де купити велосипед Дискавері у Києві?

Наш магазин «Velobuy» цінує потреби будь-якого клієнта, застосовуємо новітні технології в оцінці товарів, надаємо професійні послуги та індивідуальний підхід до підбору велосипедів. Марка чудово змогла позитивно зарекомендувати. Великі та невеликі магазини намагаються представляти марку у своєму асортиментному ряді. Перед надходженням у продаж будь-яка модель, як, наприклад, Велосипед 26″ discovery calipso, ретельно проходить випробування на відповідність будь-яким вимогам якості та безпеки.

Показано один результат