Велофляга (велопляшка)

Мати запас води вкрай важливо для велосипедиста, його відсутність може призвести до теплового удару, підвищеної стомлюваності та інших неприємностей. Звичайно, можна возити ємність з водою у себе в рюкзаку, проте, відчувши спрагу, Вам доведеться щоразу зупинятися і лізти в рюкзак, щоб напитися. Це не найпростіший шлях, адже часті зупинки дуже дратують, а терпіти спрагу – не варіант. Благо людство перейнялося вирішенням цієї проблеми. Достатньо купити велофлягу та флягоутримувач, щоб кріпити ємність на велосипед. Ці два велоаксесуари практично завжди йдуть разом, доповнюючи один одного.

Велофляга (велопляшка) дасть Вам кілька безперечних переваг у порівнянні зі звичайною пляшкою або іншою ємністю для води, яку можна взяти з собою. Вони зазвичай мають захисний ковпачок на шийці, який легко відкрити під час їзди, але який захистить шийку від попадання пилу, піску та іншого (адже скрипіти піском на зубах не надто приємно), що не повинна містити велопляшку. Купити, зараз, можна будь-яку модель під свої потреби, наприклад, існує спортивна фляга для велосипеда з автоматичним клапаном, який відкривається, якщо створити тиск, натиснувши на фляжку. Відповідно потрібно менше зусиль, порівняно зі звичайною велофлягою, щоб її відкрити. Велосипедна фляга має спеціальну форму, що дозволяє легко діставати її з флягоутримувача.

При виборі фляжки для води важливо розуміти, чим вони відрізняються один від одного, адже на сьогоднішній день існує досить широкий асортимент. Однією з найважливіших відмінностей є місткість, найпопулярнішими вважаються велофляги обсягом 0,33, 0,5, 0,65 та 0,75 мілілітрів. Не в останню чергу слід звертати увагу на матеріал виробу, це може бути поліетилен, поліпропілен або алюміній. Також слід звернути увагу на дизайн та колір спортивної пляшки для велосипеда, щоб вона гармоніювала з байком.

У нашому інтернет магазині можна підібрати та купити велофляги за найнижчими цінами. Ми організуємо доставку по Україні, Ви маєте можливість замовити товар в: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Полтава, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Кременчук, Львів, Івано-Франківськ та багато інших міста.

Показано 1–9 із 129