Крила для велосипеда

Велосипедні крила або щитки покликані вберегти Вас від потоку бруду та води, що летить з-під коліс велосипеда. Так вже склалося, що в умовах нашого кліматичного поясу досить складно обійтися без такого аксесуару, як крила для велосипеда (якщо звичайно Ви бажаєте залишатися чистим у негоду). Варто відзначити, що велокрила не складний пристрій, проте перш ніж купити крило для свого байка слід знати кілька речей.

Крила для велосипеда відрізняються за розміром та способом кріплення. Повнорозмірні крила для велосипеда, дають кращий захист від бруду, як правило, вони стаціонарні, добре кріпляться болтами до рами, а тому надійніші. Такі щитки дуже популярні серед власників міських, дорожніх та гібридних велосипедів.

Короткі, швидкознімні бризковики мають свої переваги: ​​легкі, регульовані, їх можна досить швидко одягнути та зняти, без застосування будь-яких інструментів. Цей варіант більше підходить як крила для гірського велосипеда. Переднє крило встановлюється в шток вилки, на раму або рульову трубу вилки. Заднє крило кріпиться до підсідельного штиря.

У нашому магазині Ви зможете замовити велосипедні крила за доступною ціною. В наявності не тільки популярні крила для велосипеда 26 дюймів, але і велосипедні щитки інших розмірів. Ми надсилаємо покупки у більшість міст України, тому Ви зможете купити крила на велосипед у Харкові, Дніпропетровську, Києві, Миколаєві, Львові, Запоріжжі, Одесі, Івано-Франківську, Маріуполі, Полтаві, Житомирі та ін.

Показано 1–9 із 22