Латки, лопатки для велосипеда

Відображаються усі з 2 результатів

Напередодні велосипедного походу в гори, змагань чи поїздки на далекі відстані? обов'язково купіть латки для камер, оскільки жодний байк не застрахований від надзвичайних ситуацій незалежно від його вартості та ступеня захисту. У комплекті до основного товару додається швидковисихаючий клей (якщо виріб не самоклеючий) і шкірка для зачистки деформованої ділянки. За допомогою цих виробів Ви зможете легко усунути наслідки проколу в польових умовах протягом 5-10 хвилин, не маючи спеціальних навичок і великого досвіду. Всі комплектуючі зберігаються в компактній упаковці, яка легко поміщається у невеликому рюкзаку та навіть кишені одягу.

Кожен велосипедист, який хоч раз стикався з дефектами камери, знає, що для проведення ремонтних робіт необхідно зняти покришку з обода. Фахівці не рекомендують проводити демонтаж викруткою, тому як безпечна альтернатива ми пропонуємо бортувальні лопатки. Вони являють собою пластикові вироби з гачком та кріпленням за спицю, що значно спрощує вилучення та встановлення шини. Дуже важливо, що ці аксесуари виготовлені із пластику, завдяки чому велосипедист може виконувати монтажні/демонтажні роботи та бути спокійним за цілісність камери.

Лопатки та латки для велосипеда в інтернет-магазині «Velobuy»

Гонщики, які купують ремонтні комплектуючі у нас, отримують такі привілеї:

  1. Спеціальна плівка захищає латки для камер від дефектів та надмірної вологості.
  2. Лопатки та латки займають мало місця, що сприяє зручному зберіганню.
  3. До каталогу включені вироби від таких світових брендів як Syncros, Zefal, Continental та VAR.
  4. Клієнтам надаються безкоштовні консультації щодо монтажу латок у польових умовах.
  5. Доставка здійснюється в будь-який регіон України (при замовленні товару на суму понад 3 тисячі гривень – безкоштовно).
  6. Сплатити товар можна готівкою або за безготівковим розрахунком.

Підібрати латки та монтажні лопатки для велосипеда допоможе наш фахівець. Зв'язатися з інтернет-магазином «Velobuy» можна за телефоном зручного оператора або через форму на сайті.