Насос для велосипеда

Вибираючи велосипедний насос, слід звернути увагу на певні його якості, він повинен бути міцним, надійним, важити не багато, добре качати, та й найголовніше, щоб користуватися ним і возити його, було зручно саме Вам. Існує кілька видів велонасосів:

  • Ручний велосипедний насос компактний, він не займе багато місця, але може стати в нагоді в подорожі. Зазвичай його кріплять прямо на байк, але нерідко просто возять із собою у сумці.
  • Підлоговий велонасос дозволить швидко впоратися із завданням накачування шин, проте при цьому має не найменші габарити.
  • Ніжний велосипедний насос досить надійний, але його габарити та вага не дозволять взяти його з собою у поїздку.
  • Електричні насоси оснащені компресором, за допомогою якого накачують шини, без будь-яких зусиль з Вашого боку.

Велосипедні насоси відрізняються в залежності від моделі велосипеда, для якого вони призначені. Наприклад, для MTB та гірських велосипедів зазвичай купують вироби з великим розміром камери, для шосейних велосипедів потрібен велосипедний насос високого тиску. Деякі продаються зі шлангом, в інших він не використовується. Наразі досить популярні телескопічні моделі. За бажання Ви цілком можете купити велонасос із вбудованим манометром. Є кілька видів перехідників під різні види ніпелів та золотників. Окрім іншого їх виконують з різних матеріалів: пластику, карбону, алюмінію або сталі. Пластикові та карбонові насоси – легкі та не займуть багато місця, алюмінієві – не надто важкі та не іржавіють, сталеві – дуже міцні, проте важать чимало.

Купити велосипедний насос за низькою ціною Ви зможете у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо доставку по всій Україні, у нас можна замовити велонасос у Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Кіровоград, Полтаву, Суми, Одесу, Луцьк та багато інших міст.

Показано 1–9 із 40