Питна система/гідратор

Гідратор або питна система використовується не тільки велосипедистами, що широко поширені серед представників інших видів спорту та туристів. Вони забезпечують запас води та мають деякі переваги порівняно з флягою. По-перше, щоб скористатися гідратором, немає необхідності виймати його з рюкзака, вода доступна в будь-який момент. Це величезний плюс безпеки під час їзди, у Вас завжди вільні руки. По-друге, у них немає повітря, що дозволяє довше зберігати воду. По-третє, питні системи зазвичай більші за обсягом і здатні довше забезпечувати велосипедиста рідиною. Також Вам не доведеться спотворювати зовнішній вигляд велосипеда, флягою з флягоутримувачем. Щоб бути об’єктивним варто відзначити і недоліки: на морозі гідратором не користуєшся, їх необхідно чистити, та й ціна на них більша, ніж на звичайні фляги. Але, незважаючи на це, цей пристрій має очевидні плюси, подумайте, можливо Вам теж варто купити гідратор.

Гідратори відрізняються за обсягом (1, 2 і 3 літри та інші), конструкції та функціональності соска (яких велика кількість), способу герметизації (кришка, що закручується, або затиск розташований зверху). У кожного варіанта свої переваги і недоліки, наприклад гідратор з кришкою, що закручується, герметичніше моделі з затискачем зверху, проте його складніше мити. Знаючі люди рекомендують користуватися гідраторами, в яких подача води починається, якщо сосок стиснути губами, вважається, що вони більш герметичні, також багато хорошого можна почути про Г-подібні клапани

Звичайно, є деякі застереження для велосипедистів у використанні гідрататорів:

  • Не варто заливати в них окріп та гарячі рідини.
  • Солодкі напої теж не рекомендується пити з гідратора(якщо все ж таки зважилися, потрібно буде ретельно вимити пристрій після використання).
  • Сильно газоване питво зменшить термін служби питної системи.
  • Але найголовнішим табу є – алкоголь.

У нашому інтернет-магазині можна дешево купити гідрат з доставкою по Україні. Ви можете зробити замовлення з Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Полтави, Кременчука, Білої Церкви та інших міст і ми оформимо Вам доставку.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Возможно вам будет интересно