Сумки/бардачки

Подорож на велосипеді передбачає наявність певного набору речей, щоб зручно було їх перевозити і були придумані велосумки, яких на сьогоднішній день великий вибір і купити одну або кілька не складе труднощів. Вони будуть корисними не лише велотуристам, а й звичайним велосипедистам, що вирушають у далеку дорогу. Існує багато варіантів велосумок, вони відрізняються за розмірами, дизайном та способом кріплення на велосипед.

Багато шанувальників, у велосумок, які кріпляться на раму велосипеда, вони досить зручні тим, що в них міститься необхідний набір речей для повсякденних поїздок. Підрамні сумки трохи менші, але все одно зручні для зберігання різних інструментів і повністю справляються зі своїми завданнями. При використанні на рамних або підрамних сумках у Вас з’являється можливість не брати з собою рюкзак.

За назвою зрозуміло, де кріпиться підсідельна велосумка. Напевно, цей вид сумок, найпопулярніший, їхній основний плюс – компактність, і те, що завдяки своєму розташуванню вони не заважають рухам велосипедиста під час їзди.

Велосумки на багажник, зазвичай, дуже місткі – вони незамінні в далеких поїздках, однак у повсякденному житті досить незручні і використовуються рідко.

Також є сумки, що кріпляться на кермо велосипеда, їхня перевага полягає в тому, що речі з неї можна вилучити, не злазячи з байка, в ній можна зберігати те, що завжди має бути під рукою. Такі сумки особливої ​​популярності не користуються.

Ви можете знайти кілька типів кріплення, які використовуються для фіксації сумки на велосипеді. Це можуть бути липучки, гачки, ремінці та спеціальні пластикові затискачі та кліпси. Про їхню надійність складно щось сказати, у всіх є як позитивні сторони, так і недоліки.

У нас ви зможете купити велосумку за найнижчою ціною. Після оформлення замовлення ми якнайшвидше відправимо товар до будь-якого регіону України, доставка здійснюється не тільки в обласні центри: Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, а й у невеликі міста.

Показано 1–9 із 44