Світло/блимавки

На даний момент існує велика кількість велофонарів, веломігалок, фар, які можна поставити на свій велосипед. Серед основних вимог до велосвітла: ударостійкість, вологостійкість та комфорт при використанні (підбирайте собі велоліхтар або мигалку, яка легко включити, не відволікаючись від керування велосипедом). Вони відрізняються за дизайном і розмірами, світловими характеристиками (такими як потужність, колір світіння, кут засвіту і т.д.), режимами роботи (спалахи різної частоти, світіння з більшою або меншою інтенсивністю та інші), а також способу живлення. Серед велосипедистів популярні велосипедні ліхтарі з компактнішим і легким елементом живлення, який здатний витримувати роботу протягом кількох годин. Для безпечного катання у темний час, далекобійність велофонаря має становити 50-100 метрів.

Кріплення для велофонарів, фар і веломігалок відрізняються між собою, вони бувають пластикові або силіконові, а також відрізняються за зовнішнім виглядом та способом кріплення. Кожен вибирає зручніший варіант для себе. Пам’ятайте, що кріплення, за допомогою якого проводиться установка ліхтаря на байк, може не йти в комплекті з ним і доведеться купувати окремо.

Купити ліхтар для велосипеда, веломігалку, велосипедну фару та різного роду підсвічування для байка можна у нашому інтернет-магазині. У нас товари з даної категорії можна купити за найнижчими цінами та замовити доставку в будь-яке місто України: Київ, Харків, Львів, Донецьк, Дніпропетровськ, Миколаїв, Полтаву, Одесу та ін.

Показано 1–9 із 57