Велофари

Показано один результат

Велофари для нічних поїздок

Інтернет-магазин Velobuy пропонує купити в Україні велофари для закріплення на голові гонщика або керма велосипеда. У нашому каталозі представлені потужні освітлювальні прилади, що працюють на батареях або акумуляторах підвищеної ємності. Також пристрої захищені від вологи, тому висвітлюватимуть великі ділянки дороги навіть за рясним дощем. Якщо Ваш маршрут пролягає через трасу, то замовте задні ліхтарі для подальшого використання як габаритні вогні.

Особливості велофар

Рекомендуємо купити фару на велосипед в інтернет-магазині Velobuy, тому що пристрій має такі переваги:

  • Безпека. Сучасні освітлювальні прилади для велосипедів працюють на основі світлодіодних ламп, які відрізняються високою яскравістю та далеким світловим променем (деякі моделі освітлюють ділянки довжиною понад 30 метрів). Завдяки цим особливостям гонщик помітить найдрібніші нерівності на дорозі, каміння, гілки та інші перешкоди, а також легко подолає їх.
  • Функціональність. Фари, що представлені в каталозі, можуть працювати в режимі постійного світла або мерехтіння, що використовується для економії енергії. За необхідності можлива зміна кута нахилу та напрямок світла.
  • Автономна робота. Залежно від ціни фари на велосипед, пристрій може працювати без підзарядки або зміни батарейок від 3,5 до 40 годин. Вибирайте в інтернет-магазині Velobuy прилади освітлення, виходячи з запланованої тривалості поїздки.
  • Легка експлуатація. Велофари мають легку вагу та малі розміри, тому не вплинуть на швидкість пересування та не сковують райдера у русі. Також прилади надійно кріпляться до основи без інструментів та не потребують спеціальних навичок.

Любителям подорожей та прихильникам здорового способу життя пропонуємо замовити пристрої брендів Sigma, TOBEST та CAROL. Ці виробники пропонують купити в Україні велофари з гарантійним талоном, інструкцією, сертифікатами та іншими нормативними документами.

У нашому каталозі представлено безліч моделей, тому новачкам досить складно вибрати потрібний продукт. Дана проблема вирішується легко і швидко - достатньо звернеться в інтернет-магазин Velobuy за безкоштовною консультацією і наші менеджери порадять оптимальний за ціною та потужністю варіант.