Велокомп’ютери

Велокомп’ютер дуже цікавий пристрій, він покликаний інформувати велосипедиста про характер та тривалість їзди, а також про зовнішні умови. Така інформація стане в нагоді не тільки для того, щоб хвалитися перед колегами максимальною швидкістю та кілометражем, але також дозволяє зрозуміти скільки пройшла та чи інша деталь і вчасно здійснювати заміну. Крім того, по велокомп’ютеру зручно тримати темп на протяжних ділянках.

Показано 1–9 із 11

Існує безліч їх різновидів, бувають дротові та бездротові велокомп’ютери, з підсвічуванням і без, одні видають більшу кількість інформації, інші менші. Деякі моделі оснащені вбудованою пам’яттю, можуть перемикатися між велосипедами і можуть бути синхронізовані з комп’ютером або телефоном. З усього різноманіття будь-який, навіть найвибагливіший, велосипедист зможе вибрати та купити велокомп’ютер до душі.

Є кілька основних вимог до якості велокомп’ютера, пристрій повинен спокійно переносити будь-які примхи погоди та відображати коректну інформацію. З точки зору надійності, бездротові моделі вважаються найкращими (в основному, тому що не можна пошкодити дроти – найслабше місце цих девайсів), однак у них можуть бути проблеми з стійкістю до перешкод (іноді, навіть лінії електропередач можуть заважати сигналу).

Деякі моделі велокомп’ютерів здатні повідомляти не тільки поточну та середню швидкість руху, час, час у дорозі та пробіг (стандартний набір функцій), але й інші дані, яких цілий список:

  • порівняння швидкостей
  • частоту педалювання (каденс)
  • секундомір
  • висоту над рівнем моря (за допомогою альтиметра)
  • довжина спуску або підйому, а також його кут
  • температуру
  • частоту пульсу та ін.

Любителям і велоспортсменам-початківцям, напевно, все ж таки варто зробити вибір на користь велокомп’ютерів з базовим набором функцій, вони і дешевше, зрозуміліше, їх легше налаштувати. Для того щоб налаштувати найпростіший велокомп’ютер, Вам знадобиться для початку вибрати мову (якщо у Вас мультимовна версія), вибрати одиницю вимірювання відстані (кілометри або милі), ввести довжину кола колеса та актуальний час. Моделі з великими можливостями корисні професіоналам, вони видають більше цікавої інформації, але коштують дорожче.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент велокомп’ютерів, тут Ви зможете купити дротяні або бездротові велокомп’ютери з різним набором функцій. Доставка по Україні здійснюється «Новою поштою», Ви можете замовити товар у Київ, Харків, Львів, Донецьк, Дніпропетровськ, Одесу, Полтаву, Харків, Івано-Франківськ та інші міста країни.