Бандани/баффи

Бандана бафф дуже популярна у велосипедистів і не лише. Це дуже багатофункціональна річ, її можна носити на голові (як шапку, балаклаву, маску, пов’язку на лоб), шиї (як шарф, шийну хустку) або як пов’язку на руку, напульсника.

Існує більше десятка способів зав’язування баффа, залежно від того, як його зав’язати, він виконує різні функції. Бандана захистить Вас від будь-яких примх природи: сонця, вітру та пилу, дощу та холоду. Бандана бафф зроблена з легкого матеріалу, який добре вентилюється, відводить вологу, але водночас досить щільний. Відсутність швів також великий плюс, адже вони можуть натирати шкіру.

Бафи відрізняються між собою, залежно від дизайну (бувають моделі з капюшонами, козирками і т.д.), по сезону (зимові, літні, міжсезонні) та за забарвленням, яких існує величезна кількість, Ви можете купити бандану будь-якого забарвлення, з логотипами , малюнками чи взагалі однотонні. Догляд за баффом простий, його потрібно час від часу прати (не часто) при температурі 30 градусів, а після прання просушити на свіжому повітрі.

Ви можете купити бандану бафф у нашому інтернет-магазині, сміємо припустити, що Вас дуже порадує ціна. Ми пропонуємо бафи за найнижчими цінами. Доставка по Україні здійснюється «Новою поштою», Ви зможете замовити товар у своє місто, чи то Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Полтава, Львів або будь-яке інше місто України.

Показано 1–9 із 20