Велоформу купити в Україні

Показано 1–9 із 243

Велоформа для їзди на велосипеді

Усі хто часто їздить велосипедом рано чи пізно починають замислюватися про купівлю велоформи. На відміну від повсякденного одягу, велоформа створюється спеціально під потреби велосипедиста, вона легша, комфортніша, забезпечує аеродинамічність, в ній легше переносяться подорожі за будь-якої погоди. Різниця між звичайним одягом та велосипедною формою досить значна і для людини, яка вирішила переодягтися, відчувається досить сильно.

Перш ніж купити велоформу зверніть увагу на те, під який сезон вона підходить. Літні велосипедні форми – легкі, вони добре відводять вологу в спеку та збережуть тепло, не даючи Вам замерзнути під час дощу, проте від зимового холоду не захистять. Для цього існує теплий, зимовий велокостюм, який не дозволить замерзнути навіть за низьких температур. Чоловічий велокостюм відрізняється від жіночої велоформи не лише розмірами, дизайном та забарвленням. Жіночий велосипедний костюм шиється з урахуванням анатомічних особливостей дівчат.

Для пошиття велокостюму використовуються синтетичні тканини та матеріали, в основному це ПЕТ та еластан. Існує кілька варіантів дизайну костюмів для їзди на велосипеді:

  • Футболки з довгим або коротким рукавом, а також безрукавки.
  • Штани або шорти різної довжини.

Також існує різниця в тому, як триматися шорти чи штани на велосипедисті. У першому варіанті шорти з комплекту тримаються зазвичай на резинці. В іншому випадку велосипедний костюм складається з футболки та шортів (штанів) з лямками, і за допомогою цих лямок шорти триматися на плечах. У кожного з цих варіантів свої позитивні сторони та недоліки. Наприклад, у костюмі з лямками не так просто сходити в туалет, але під час їзди він відмінно себе проявляє, ніде не тисне і не натирає.

Велоформа продається комплектом або окремо футболка, окремо шорти (штани), тому якщо ціна цілого спортивного костюма занадто велика, цілком можна купити тільки частину гардеробу, що цікавить Вас. Вартість костюма для катання на велосипеді з довгим рукавом та штанами буде вищою, ніж комплекту з футболки з коротким рукавом та шортів. Варто також відзначити, що ціна велоформи зі шортами на гумці буде нижчою за аналогічні моделі з лямками, тому вона користується більшою популярністю. Адже багатьом важливо максимально дешево купити велоформу.

Купити велокостюм можна за допомогою нашого інтернет магазину. У нас Ви можете замовити велоформу в будь-яке місто країни: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Полтаву, Миколаїв, Херсон, Суми, Луцьк та інші міста.