Велоокуляри (Велосипедні окуляри)

Показано 1–9 із 77

Велоокуляри не просто стильний аксесуар, здебільшого це необхідний захід безпеки, їхнє основне завдання – захист очей від попадання сторонніх предметів. Адже під час їзди у незахищені очі велосипедиста може потрапити пил, комахи, пісок, гілки дерев. З-під коліс іншого байка або автомобіля можуть вилітати камінці або бризки бруду. Зрештою, сонце може засліпити в самий невідповідний момент. Нікому не хочеться, щоб щось з перерахованого вище трапилося на високій швидкості, велосипедні окуляри покликані убезпечити байкера від усіх цих проблем.

Купити окуляри для велосипеда не складно, існує широкий вибір спортивних окулярів, що відрізняються за якістю матеріалу, дизайном та ціною. Однак є деякі принципи, яким необхідно слідувати, вибираючи велоокуляри:

  • Однією з найважливіших вимог до окулярів для велосипеда є їхня міцність, як лінзи, так і оправа повинні бути міцними і не розсипатися від найменшого удару. До того ж, вони не повинні багато важити.
  • Лінзи повинні захищати очі від ультрафіолету та сильно не спотворювати зображення.
  • Бажано, щоб лінзи кріпилися на оправу тільки зверху. Оправа щільно прилягає до обличчя, лінзи мають бути подовженої форми – це дозволить уникнути попадання пилу на внутрішній бік оглядового скла. Деякі окуляри мають на обрамленні спеціальну накладку, яка не дає поту стікати з чола та потрапляти у вічі.
  • Дуже важливо, щоб було комфортно саме Вам, велоокуляри не повинні натискати або спадати. На сьогодні практично всі виробники роблять основу з м’якого пластику, вироби з якого зручно носити.
  • Зберігати окуляри найкраще у футлярі.

Існує безліч варіацій велосипедних окулярів. Деякі їх універсальні і дозволяють замінювати лінзи залежно від побажань власника. Велоокуляри зі змінними лінзами без проблем дозволяють вибрати оптимальний варіант на поточний час, в залежності від освітленості. Так у сонячний день можна користуватися звичайним затемненим склом, а ввечері або в похмурий день підійдуть жовті лінзи, також для їзди у вечірній час можна використовувати звичайні прозорі. Велоокуляри з діоптріями полегшать життя людям із поганим зором. Поляризовані велоокуляри краще за звичайні окуляри захистять від сонячних відблисків. Як бачимо, кожен може вибрати собі річ за смаком, і по кишені.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент велоокулярів. У нас можна купити якісні велосипедні окуляри. У разі потреби ми організуємо доставку по Україні: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Луцьк, Одеса, Кіровоград та ін.