Велоперчатки

Велоперчатки є досить важливим атрибутом байкера. Після придбання велосипеда більшість велосипедистів прагнуть відразу ж купити велосипедні рукавички. Адже при їзді велосипедом основне навантаження посідає руки. Вони страждають найбільше від постійної напруги, вібрацій та падінь. Відповідно натираються мозолі, руки німіють, і насолоди від катання виходить мінімум. На сьогоднішній день на ринку представлено безліч варіантів велоперчаток, ціна на них теж відрізняється від досить помірної до значної. Рукавички для велосипедистів відрізняються за дизайном, забарвленням, розмірами та матеріалом, також вони поділяються за сезонами – на зимові та літні рукавички. Зимові велоперчатки щільніші, вони добре зберігають тепло і не продуваються холодними зимовими вітрами. Літні, діляться на велоперчатки без пальців та з пальцями, їх основне завдання забезпечити комфортну їзду без мозолів та у разі падіння захистити руки велосипедиста.

Варто пам’ятати, вибираючи рукавички для велосипеда, зовнішній вигляд це не те, на що потрібно звертати увагу насамперед. Головне, щоб вони підходили Вам за розміром, не слід купувати рукавички впритул. Наступним над чим варто подумати, це в якому стилі Ви збираєтесь кататися. Якщо основним вашим завданням є велотуризм, то велосипедні рукавички без пальців будуть гарним варіантом, у них руки краще вентилюються і, відповідно, менше потіють. Але якщо у Ваших планах більш інтенсивна та екстремальна їзда, то велосипедні рукавички з пальцями, можливо, стануть більш оптимальним варіантом. Серед матеріалів, які використовують для того, щоб виготовити рукавички для велосипедистів найчастіше фігурують: кевлар, карбон, гель, нерідко зустрічаються гумові вставки, замша, часто з додаванням флісу та неопрену. Ці матеріали дають можливість рукам вентилюватись і не ковзають по керму.

Ви легко зможете знайти та купити велоперчатки онлайн, у нас на сайті. Ми продаємо рукавички для велосипеда за найнижчими цінами та доставляємо товар по всій Україні. Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Івано-Франківськ, Ужгород, Полтава, Чернігів – ви можете замовити доставку в будь-яке місто нашої країни.

Показано 1–9 із 126