Велошолом

Велошолом одна з найважливіших складових екіпірування велосипедиста. Як нескладно здогадатися, його основна функція – захист голови, навіть при падінні зі стоячого велосипеда можна сильно постраждати, а якщо аварія сталася на високій швидкості, то травми можуть бути дуже серйозними. Саме тому велошлем є обов’язковим атрибутом будь-якого велосипедиста. Цей елемент захисту врятував життя багатьом, не варто їм нехтувати.

Існує кілька варіантів шоломів для велосипеда:

  • Найпопулярнішими вважаються шосейні та крос-кантрійні велошоломи. Вони мало важать, добре продуваються та забезпечують хороший захист.
  • Шолом-котелок (Downhill, BMX та інше) більш універсальний, з цим шоломом можна не тільки кататися на велосипеді, їх також використовують альпіністи та парапланеристи. Основний мінус цієї моделі – у ньому досить жарко.
  • Фулфейс шолом забезпечує ще й захист нижньої щелепи, призначений для екстремального катання. У ньому теж досить складно довго перебуває через спеку.

Є деякі поради, які допоможуть у виборі велосипедного шолома. Вам має бути комфортно у велошлемі, він не повинен спадати та тиснути. Найкраще вибирати велосипедний шолом зі спеціальними ременями, що регулюють розмір. Різні моделі можуть відрізнятися за вагою, звичайно краще вибирати легший виріб. Якщо всі сучасні шоломи приблизно рівні за рівнем захисту, конструктивні особливості у різних моделей різні. У деяких моделей передбачена поролонова вставка, що вбирає піт. Інші оснащені дзеркалом заднього виду. Вибирайте головний убір із зручною, міцною застібкою. Отворів у шоломі має бути достатньо, щоб забезпечити необхідну вентиляцію голови. Ну і звичайно варто звернути увагу на дизайн та ціну. Якщо всі умови Вас застаріють, то сміливо можна купити вибраний велошель.

Дешево купити велосипедний шолом можна у нашому інтернет-магазині. У нас Ви зможете вибрати собі велошлем, який буде відповідати Вашому смаку – зовні та фінансовим можливостям – за ціною. Ми організуємо доставку по Україні, Ви можете замовити доставку не лише до обласного центру: Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Миколаїв, Одесу, Полтаву тощо. – але й до інших міст.

Показано 1–9 із 214