Велошорти та Велотруси

Велошорти або велотруси – є основним предметом чоловічого та жіночого велоекіперування. Вони створені для того, щоб запобігти натирання під час інтенсивної та тривалої їзди на велосипеді. Тим, хто проводить багато часу за кермом свого байка, варто купити велошорти – це забезпечить додатковий комфорт.

Основний компонент велошортів – це так званий памперс. Саме він надає комфорту при їзді на велосипеді, трохи гасить неприємні удари по “п’ятій точці” і вбирає вологу. В даний час памперси виготовляють із синтетичних швидкопоглинаючих матеріалів. Так само важливу роль відіграє матеріал і з якого пошиті велотруси. Зазвичай їх виготовляють з матеріалу, що добре тягнеться, який називається спандекс. Велотруси з такого матеріалу дуже легко одягаються і добре прилягають до шкіри.

Існують різні моделі велосипедних шортів. Вони можуть бути як і довгі – нижче за коліно, так і короткі, як і жіночі, так і чоловічі. Чим відрізняються жіночі велошорти від чоловічих? Жіночі велотруси відрізняються кроєм та типом памперса. Також шорти для велоспорту бувають з лямками. Такий вид велотрусів дозволяє щільніше зафіксувати памперс, що зменшить ймовірність подразнення. Але з такими велотрусами важче справляти потребу, адже спочатку потрібно буде знімати майку. Та й коштують вони трохи дорожче.

Як вибрати велошорти? Так, дуже просто. Насамперед труси повинні закривати поперек під час руху на велосипеді. У той же час пояс не повинен щільно стискати живіт, це може утруднити дихання і викликати дискомфорт. На кінцях штанин повинні бути м’які резиночки, які не дозволятимуть вашим штанам задиратися під час їзди.

Купити велотруси за найнижчою ціною можна тут. У нас передбачена доставка містами України: Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів, Миколаїв та інші. Можете бути впевнені, що замовлення дістанеться до Вас максимально швидко.

Показано 1–9 із 17