Адаптери для велосипеда

Показано 1–9 із 25

Адаптер для дискового гальма велосипеда

Інтернет-магазин Velobuy пропонує купити адаптер для велосипеда для закріплення каліпера дискового гальма на рамі або вилці. Представлені в каталозі запчастини виготовлені із високоміцних матеріалів та проходять контроль міцності у спеціальній лабораторії. Також до товару додається інструкція, яка допоможе швидко встановити та відрегулювати деталь. Вся продукція має сертифікати, що підтверджують якість перехідників. Тому ми гарантуємо безпечне гальмування, а Ви - дотримання вимог, вказаних в інструкції.

Як вибрати адаптер?

Високий попит на адаптери для велосипеда обумовлений тим, що дискові гальма можуть мати різні розміри – 140, 180, 203 мм та ін. Тому виробник AVID випускає спеціальні перехідники, які допомагають компенсувати різницю та підігнати гальмівну систему під єдиний стандарт. >

При виборі деталі враховуйте такі характеристики:

  • Місце розташування гальма – переднє або заднє.
  • Розмір диска.
  • Особливості кріплення супорту.
  • Спосіб кріплення на основі – рамі або вилці.

Ціна адаптера для велосипеда залежить від розмірів запчастин та оснащення, оскільки деталь може комплектуватися як з кріпильними матеріалами, так і без них.

Переваги покупки в інтернеті

Основна перевага – це економія часу. Тепер Ви можете готуватися до туристичного походу чи змагання, не відволікаючись від домашніх чи робочих справ.

Не знаєте, як підібрати деталь? Телефонуйте або пишіть у відділ продажу, надайте спеціалістам коротку інформацію про гальмівну систему Вашого велосипеда та отримуйте безкоштовну консультацію.

Замовити адаптер для велосипеда онлайн дуже просто! Достатньо додати товар у кошик і протягом кількох хвилин Вам передзвонить наш менеджер для підтвердження угоди. Перехідник буде доставлено до Вашого міста не пізніше двох днів.