Гальма

Гальма для велосипеда бувають декількох видів, вони відрізняються за принципом роботи: дискові чи обідні (V-brake), механічні чи гідравлічні тощо. Кожен із варіантів має своїх прибічників і противників, які, однак, єдині у розумінні одного очевидного твердження – гальма мають найважливіше значення для безпеки їзди. Тому перед поїздкою слід переконатися, що і задні та передні гальма на Вашому велосипеді справні.

Для чіткого розуміння принципу роботи системи гальмування певного типу розглянемо їх пристрій докладніше. Насамперед гальма для велосипеда відрізняються за способом передачі зусилля: гідравлічні або механічні. У механіці зусилля передається у вигляді тросиків, тоді як і гідравліці застосовується спеціальна гідролінія, заповнена гальмівної рідиною. Гідравлічні гальма на велосипед – це чудова чіткість і швидкість реагування на гальмування, проте це не дешеве задоволення, та й ремонт вимагатиме спеціальних навичок. Механічні гальма на велосипеді – не забезпечують таку ж легкість гальмування, що й гідравліка, проте дешевші і в обслуговуванні простіше.

Сам гальмівний механізм також буває кількох типів залежно від конструктивних особливостей. Розрізняють обідні, дискові, барабанні, педальні та ролерні гальма. Проте з усього цього різноманіття, найбільшою популярністю нині користуються дискові та обідні (V-brake).

Дискові гальма потужніші, більше підійдуть для екстремального катання. Потужність гальмування залежить від діаметра ротора та типу гальмівних колодок. У продажу можна знайти ротори наступного стандарту: 140, 160, 180, 185, 203, 220 мм. Гальмівні колодки відрізняються залежно від матеріалу з якого виготовлені, вони бувають органічні, металізовані, керамічні, кевларові.

Людям, що звикли до спокійної їзди, добре підійдуть ободні гальма на велосипед – вони не надто потужні, проте дешеві, їх не складно обслуговувати та ремонтувати. Варто пам’ятати, що ободні гальма (V-brake) можуть не підійти для установки на деякі типи рам, ободів та виделок.

Наш інтернет магазин є одним з тих місць, де реально купити гальма для велосипеда гарної якості та досить дешево. Також ми пропонуємо запчастини до гальмівних систем: гальмівні колодки та ротора. У нас можна купити запчастини від таких виробників, як Avid, Shimano, Tektro і т.д. Ми пропонуємо доставку в Київ, Харків, Львів, Одесу, Івано-Франківськ, Полтаву, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інші міста України.

Показано 1–9 із 78