Гріпси/обмотка керма

Грипси – ручки на кермо велосипеда, вони покликані забезпечити комфортну та безпечну їзду. Їх ставлять, щоб руки не зісковзували і не натирали мозолі, та й зовні велосипед виглядає цікавіше, красивіше. Велосипедні грипси можуть відрізнятися за розмірами, матеріалом, вагою, дизайном, способом кріплення на кермо і, відповідно, вартістю.

Ручки на кермо можуть бути звичайними, анатомічними або ергономічними, з рогами та без. Тут, як кажуть, кому що зручніше, деякі велосипедисти спокійно катаються із звичайними ручками на кермі, інші скаржаться, що з ними німіють пальці та руки, тому змушені ставити ергономічні (анатомічні) грипси. Якщо Ви катаєтеся часто і багато, краще поставити анатомічні ручки. Роги теж дозволять міняти хват під час їзди, що для багатьох є важливим.

Залежно від матеріалу грипси можуть бути м’якими або жорсткими, в основному при виготовленні даного велоаксесуару використовують:

  • Поролон, або піна – вироби з цих матеріалів м’які та досить зручні, проте недовговічні. Хоча можна купити одразу набір таких ручок, благо коштують вони недорого.
  • Гумові грипси – жорсткі та міцні, здатні прослужити досить довго. Вони створюють максимальне зчеплення рук із кермом. Такі ручки є найбільш популярними.
  • Каучук та синтетичний каучук (неопрен). Неопрен волого- та термостійкий, не вигоряє.
  • Також зустрічаються пробкові та шкіряні грипси.

Різні моделі грипс можуть по-різному кріпитися на кермо. Деякі просто натягуються на кермо. Інші кріпляться спеціальними кільцями та гвинтами. На третіх стоять замки, що дозволяють швидко знімати та одягати їх. На шосейних велосипедах зазвичай роблять обмотку керма.

Купити грипси на кермо велосипеда, на свій смак, за найнижчими цінами, можна в магазині. Тут Ви зможете дешево придбати все, що Вас цікавить і замовити доставку по Україні: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Луцьк та багато інших міст.

Показано 1–9 із 85