Манетки для велосипеда

Показано 1–9 із 140

Манетки для велосипедів всіх типів

Інтернет магазин Velobuy.com.ua пропонує манетки на кермо велосипеда для аматорів та професіоналів. Представлені в каталозі механізми забезпечать комфортну їзду завдяки моментальному перемиканню швидкостей. Також конструкції мають ергономічний кожух, а спеціальний корпус забезпечить ідеальне зчеплення із пальцями.

Залежно від моделі, манетки налаштовуються вручну або за допомогою торцевого ключа. Для швидкої установки механізму не потрібно мати спеціальних навичок – весь процес розписаний в інструкції. Всі моделі шифтерів успішно пройшли випробування на трасах, гірських схилах, бездоріжжі та в інших екстремальних умовах.

Тригерні

Призначені такі манетки для велосипедів будь-яких типів, крім шосейних. Більшість тригерних моделей є двоважільною конструкцією для зручного переміщення ланцюга в різні боки. Після перемикання передачі ручка моментально повертається у вихідне положення, тому зміна швидкості здійснюється одним пальцем і без відриву руки від керма. Через високу надійність та швидке реагування на дії райдера, тригерні шифтери в основному встановлюються на байки для даунхілла та фрірайду.

Grip-shift

За допомогою такої манетки перемикання швидкостей на велосипеді здійснюється так само, як і на мотоциклі – шляхом повороту ручки. Конструкція успішно застосовується на гірських та гібридних байках, оскільки механізм Grip-shift дозволяє за один раз змінити одразу кілька позицій. У цьому випадку чисельність передач дорівнює кількості клацань.

Для зміни швидкісного режиму гонщику не доведеться прикладати значних зусиль, а корпус без виступаючих частин забезпечує комфортну та безпечну їзду в екстремальних умовах.

Комбіновані (шосейні)

Конструкції є блоком з гальма з двома ступенями свободи і тригерної монетки для перемикання передач на велосипеді. Такі шифтери використовують лише професіонали, оскільки механізм має незвичайний принцип роботи:

  • При гальмуванні необхідно потягнути важіль на себе
  • Натяг троса виконується шляхом руху важеля в напрямку центру керма, скидання - хитання допоміжного важеля в той же бік

Комбінований механізм зручний тим, що одна ручка одночасно виконує три функції. Ціни на шосейні манетки для велосипеда в інтернет-магазині Velobuy.com.ua завжди прийнятні для гонщиків різного рівня.