Велосипедний винос

Велосипедний винос – це деталь у рульовій частині велосипеда, яка з’єднує передню вилку з колесом і власне саме кермо. Більш застарілі моделі різьбових виносів під 1 дюймові кермові колонки вже не мають попиту і зустрічаються тільки на найдешевших велосипедах або дитячих моделях. Даний тип виносів фіксується у вилці за допомогою клина і є не найнадійнішим вибором для керування велосипедом. У міру зносу та при поганій затяжці можливий проворот керма та втрата керування транспортом. Сучасний стандарт виносів a-head під безрізьбові вилки – це надійний спосіб кріплення керма та штока вилки велосипеда.

Чим відрізняються сучасні велосипедні виноси? Як правило вони поділяються на два розміри по відношенню до товщини керма. Це веловинос на тонке кермо 25.4 дюйма (як правило він виготовляється зі сталі) і більш міцний вело винос на товсте кермо 31.8″. На кожен з цих двох розмірів можна знайти широкий діапазон виносів по довжині та куту нахилу. Для комфорту користувачів винайшли регульовані виноси Для зміни положення посадки при їзді на велосипеді, звичайно, у них є невеликий недолік у жорсткості і можливо довговічності, тому вони не призначені для агресивної їзди на байку.

Також в Україні можна знайти та вибрати винос для шосейних велосипедів, трюкових BMX та екстремальних видів МТБ. За ціною виноси починають свій шлях від зварних сталевих та до алюмінієвих з подвійним та потрійним баттінгом. Багато хто шукає заміну старого виносу для зміни положення посадки на більш комфортні 60-90 градусів. Для цих цілей потрібно купити велосипедний винос з підйомом або регульований винос. Але не варто забувати, що при тривалій їзді більш правильна посадка з упором на руки для зниження навантаження на спину та правильного педалювання;)

В інтернет-магазині Велобай (Velobuy) ви зможете замовити та купити велосипедне винесення потрібного розміру. Ми можемо запропонувати завжди низьку ціну на вело-виноси та швидку доставку до міст України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Херсон, Івано-Франківськ.

Показано 1–9 із 64