Велосипеди циклокросс

Показано один результат

Циклокросові велосипеди для їзди на пересічених ділянках

Інтернет-магазин Velobuy пропонує купити циклокросовий велосипед для перегонів на пересіченій місцевості. За дизайном цей транспорт нагадує шосейну модель, але конструктивно відрізняється від гоночних велосипедів короткою та заниженою рамою для зручного носіння на плечі та управління на низьких швидкостях. Також циклокросові моделі випускаються із зубчастим протектором для кращого зчеплення з поверхнею та подолання таких перешкод як бруд, мерзлий ґрунт, броди, пагорби, коріння дерев та пні.

Область застосування

Циклокросовий велосипед вважається універсальним через стійкість на дорогах з різним покриттям. Тому сфера застосування такого транспорту дуже велика:

  • професійні перегони на рівних трасах у будь-яку пору року та за будь-якої погоди;
  • покатушки нерівними дорогами з можливими ямками в грунті;
  • велосипедні подорожі до різних міст та країн;
  • катання рівними ґрунтовими дорогами та прогулянки в парку.

З великою впевненістю можна сказати, що на маршрутах, що пролягають через бруд та піші ділянки, шосейні велосипеди поза конкуренцією з циклокросами. При цьому гонщик не лише демонструє найкращі результати заїзду, але й перебуває у комфортних умовах та у повній безпеці.

Переваги циклокросу

Сьогодні Ви маєте можливість циклокросовий велосипед купити із додатковими гальмівними ручками для зниження швидкості на трасі підвищеної складності. Для переміщення транспорту на непрохідних ділянках виробники ховають троси над верхньою трубою або всередині рами.

Інші переваги:

  • Швидкість. В однакових умовах циклокрос їде на 3-5 км/год швидше за гірські велосипеди.
  • Вага. Транспорт має легку вагу, що дозволяє гонщикам долати довгі піші маршрути без значних витрат енергії.
  • Прохідність. Циклокросовий велосипед без проблем проїжджає неглибоким піском і брудом, але пересуватися потрібно на високій швидкості. Також він долає замерзлі, тверді та дуже м'які ґрунтові ділянки – без ковзання.

Таким чином, якщо Ви хочете отримувати задоволення від їзди, витрачати мінімум сил та завжди приїжджати першим, то купуйте циклокросові велосипеди в Україні – інтернет-магазин Velobuy пропонує вигідні ціни для всіх споживачів. Ми співпрацюємо з виробниками Leon, Formula, Discovery та інші, продукція яких перевірена часом.