Веломайстерня

Ремонт велосипедів у Києві

Будь-який транспортний засіб потребує своєчасного техобслуговування, усунення несправностей та заміни витратних матеріалів. Велосипед – не виняток, адже набагато простіше провести профілактичні роботи або дрібний ремонт, ніж зіткнутися з поломкою в дорозі. Веломайстерня від компанії Velobuy проводить якісну та надійну діагностику, обслуговування та ремонт велосипедів.

Які види обслуговування представлені в нашій веломайстерні

Дослідні веломайстри сервісу допоможуть підтримати робочий стан вашого велосипеда від моменту придбання та протягом усього періоду його життєвого циклу.

Види обслуговування у веломайстерні Velobuy у Києві:

 1. Техогляд при покупці (нульове ТО)
 2. Перше техобслуговування
 3. Планове щоквартальне/щорічне обслуговування
 4. Позаплановий велоремонт

1. Нульове технічне обслуговування. Відразу після покупки спеціалісти магазину Velobuy допоможуть вам упевнитися як складання велосипеда. Відрегулювати висоту сідла відповідно до вашого зростання, перевірити гальма та підкачати колеса за необхідності – це перше, що потрібно зробити перед дебютною поїздкою на новому велосипеді.

2. Перше техобслуговування велосипеда входить:

 • Підстроювання гальм та перемикачів. За час початку експлуатації нові тросики щільно сідають у своїх місцях, тому гальма можуть трохи «просісти».
 • Перевірка люфтів у рульовій колонці, каретці, педалях та втулках.
 • Очищення та змащення ланцюга прочищення зірок.
 • Налаштування трансмісії (регулювання переднього та заднього перемикача швидкостей).
 • Підкачування коліс.

3. Планові періодичні технічні огляди велосипедів.

Якщо ви активно використовуєте свій велотранспорт і він не простоює в гаражі, то деякі запчастини з часом зношуються і вимагають заміни. При несвоєчасному зверненні в сервіс, такі запчастини можуть вийти з ладу будь-якої миті і немає гарантії, що в цей час веломайстерня виявиться поряд з вами. Тому краще раз на 3-4 місяці самостійно звернутися до пункту ремонту велосипедів Velobuy на Братиславський (Троєщина), адже поломку та знос краще вчасно запобігти.

Планове ТО включає:

 • Обслуговування ходової частини. Прочищення та змащення ланцюга, зірок та заднього перемикача. Такі маніпуляції проводяться для продовження терміну служби велосипеда, оскільки дані запчастини нічим не захищені і перебувають у постійному русі, а значить сильно зношуються в процесі експлуатації.
 • Обслуговування гальмівної системи. Гідравлічні, V-brake та дискові – будь-які гальма вимагають прокачування та огляду. Своєчасна заміна гальмівних колодок допоможе уникнути пошкоджень поруч деталей.
 • Обслуговування втулок коліс та заміна підшипників.
 • Огляд кермової колонки, очищення від забруднення.
 • Перевірка стану велосипедної каретки та міцність фіксації з’єднаних запчастин.

Не забувайте, що важливим залишається техобслуговування перед початком велосипедного сезону. Такий ремонт велосипеда не можна пропускати в жодному разі.

Варто відзначити, що наша компанія займається як гарантійним, там і післягарантійним ремонтом велотранспорту. Довговічні моделі залишаються “на ходу” навіть після припинення терміну гарантії. Ми проведемо техогляд та заміну необхідних запчастин вашому перевіреному часом другу.

4. В якому разі потрібно звернутися до велосервісу Velobuy (Київ) позапланово

Якщо ви відчули, що ваш велосипед став поганокерованим, втратив маневреність, став видавати незвичайні звуки (скрип, стукіт) або помітні механічні пошкодження, вам негайно потрібно відвідати в сервіс.

Ви можете звернутися до нас за допомогою, навіть якщо купували свій велосипед не у нас, а зараз Velobuy — це найближча веломайстерня. Ми не відмовляємо нікому, а намагаємося допомогти і ремонтуємо велосипеди різних марок: Specialized, LEON, Trek, Cannondale, Formula, Ghost, Discovery, Scott, Focus, GT, Giant, Cube, Mangoose, Wheeler, Merida, Norco та багатьох інших.

Наші майстри регулярно проходять навчання за найновішими технологіями обслуговування двоколісного транспорту, вивчають механізми влаштування останніх моделей велосипедів, відточують свої навички на майстер-класах. У роботі ми використовуємо лише якісні витратні матеріали та запчастини передових світових марок: Shimano, Fox, Avid, Longus, RockShox, Suntour, Pro, Tektro, Sram та інших.

Ремонт велосипеда своїми руками

Дослідні велоаматори і професіонали часто непогано розбираються в пристрої велосипеда і самостійно можуть замінити запчастину, що вийшла з ладу. Змастити ланцюг або підкачати колеса – справа нехитра. Але іноді велосипед потребує обслуговування кваліфікованого майстра. Насамперед, звернувшись до нас у веломайстерську Velobuy, ви не втратите гарантії на велосипед та запчастину. Крім того, отримайте консультацію та заощадите власний час. Ціни на велоремонт вас приємно здивують, адже для нас важливий кожен клієнт: ми не нав’язуємо непотрібні ремонтні роботи та купівлю запчастин.

Висновок

Сотні любителів активного відпочинку на велосипеді та спортсмени приїжджають на техогляди до нашої майстерні, бо довіряють нам. Обслуговування у веломайстерні Velobuy (Київ, лівий берег) гарантує довговічність, безпеку та маневреність вашого двоколісного транспорту.